Úvod / Novinky / Teleskopické vidlice Meijer slaví 40 let na trhu

Teleskopické vidlice Meijer slaví 40 let na trhu

Značka Meijer slaví 40 let na trhu. Firma začala jako podnik o jednom člověku v roce 1921 v Nizozemí. Stejně jako mnoho společností v té době se firma zaměřila na zemědělství. V důsledku toho se vyvinula ve stavařskou firmu a půjčovnu buldozerů, která provádí opravy a vyvíjí nové stroje i jejich části. Osvědčili se vývojem překvapivých a účinných řešení složitých technických problémů. Znalosti a zkušenosti získané těmito činnostmi měly také zásadní význam pro rozvoj jejích současných úspěchů. Meijer se vyznačuje kreativitou a technickým know-how, které aplikuje ve vlastním moderním strojovém parku.
MeijerMeijer se rychle stal předním specialistou v oblasti manuálních a hydraulických výsuvných vidlic. Vyvinuli specifiální teleskopické verze pro různé aplikace, jako je skladování palet ve skladech ve dvojité hloubce, jednostranné nakládání a vykládání nákladních automobilů nebo vlaků.

Toto přídavné zařízení je možné využít všude tam, kde je potřeba prodloužit délku vidlic bez nutnosti použití nástavců na standardní vidlice vysokozdvižného vozíku.


 

 

 

 

 



Meijer také vyvinul speciální konstrukční vnější obal pro manipulaci s různými velikostmi palet, aby se ReachForks nemohly chytit, když jsou vytaženy z palety. V kombinaci s KOOI®ReachControl (systém měření délky) může zákazník vyrobit několik variant tak, aby bylo možné předem nastavit délku palet a vnější obal vidlice se zastavil na správně nastavené délce.

Původ Meijer Handling Solutions (MHS) spočívá v patentovaných teleskopických vidlicích, které byly představeny v roce 1980. Tyto teleskopické vidlice byly vynalezeny a vyvinuty společností Meijer a byly prodány místní společnosti s názvem KOOI BV, která „vidlice KOOI“ uvedla jako oficiální obchodní značku KOOI®-REACHFORKS.

Letos vyrobí firma svou už 175 000 vidlici.

Více o teleskopických vidlicích ZDE nebo nám pošlete nezávaznou poptávku a my se s vámi spojíme.