Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »

Dlouhodobý pronájem přídavného zařízení na VZV se vyplatí

novinky
16.07. 2020
Výroba stojí a je zapotřebí okamžité nápravy přídavného zařízení na vozíku? Potřebujete manipulovat nárazově s atypickém zbožím? Vaše stávající přídavné zařízení je mimo provoz? Tohle vše jsou situace, kdy pronájem přídavných zařízení je řešením problému.

Monitorovací systém tlaku pneumatik MICHELIN MEMS

novinky
17.06. 2020
MICHELIN® přináší systém MEMS®4. Je to výkonný monitorovací nástroj pro pneumatiky a podmínky provozu. Kombinuje funkce boje proti prostojům, inovativní vybavení a bezproblémovou konektivitu pro zvýšení zisku a snížení prostojů tím, že chrání vaše zaměstnance, pneumatiky a vybavení.

Teleskopické vidlice Meijer slaví 40 let na trhu

novinky
05.05. 2020
Značka Meijer slaví 40 let na trhu. Firma začala jako podnik o jednom člověku v roce 1921 v Nizozemí. Stejně jako mnoho společností v té době se firma zaměřila na zemědělství. V důsledku toho se vyvinula ve stavařskou firmu a půjčovnu buldozerů, která provádí opravy a vyvíjí nové stroje i jejich části. Osvědčili se vývojem překvapivých a účinných řešení složitých technických problémů. Znalosti a zkušenosti získané těmito činnostmi měly také zásadní význam pro rozvoj jejích současných úspěchů. Meijer se vyznačuje kreativitou a technickým know-how, které aplikuje ve vlastním moderním strojovém parku.

Solideal AIR 561 pro letištní tahače a další vozidla

novinky
07.04. 2020
Charakteristický vzor žebrovaného běhounu Solideal AIR 561 minimalizuje vibrace způsobené nerovnoměrným opotřebením a umožňuje hladkou rovnou jízdu bez nežádoucího vlnění, což je důležitá výzva při provozu na letištích. Poskytuje větší stabilitu, zajišťuje vyšší pohodlí obsluhy a životnost pneumatiky.

Pomáháme Moravskoslezskému kraji distribuovat dezinfekci do obcí

novinky
02.04. 2020
Skladujeme dezinfekci pro obce na území Moravskoslezského kraje.


Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.