Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »

Tisková zpráva: Nový logistický areál v Bohumíně

novinky
23.09. 2013
Přestože zprávy z Moravskoslezského regionu nejsou v poslední době příliš příznivé, objeví se i výjimky. Bohumínský Čemat, přední dodavatel příslušenství pro manipulační a stavební techniku, dokončil v těchto dnech majoritní výstavbu rozsáhlého logistického a skladovací areálu v Bohumíně. V těsné blízkosti dálnice D1 ve směru Vídeň-Brno-Ostrava-Katovice tak vyrostly moderní haly se zázemím, které čekají na navezení prvního zboží.

Tisková zpráva: Vážící systém INTERSOFT přináší revoluci v manipulaci s nákladem

novinky
04.09. 2013
Vážení zboží při přepravě je a bylo jednou z častých operací při manipulaci s materiálem. Vážící systémy společnosti Intersoft Nexø zastupované na českém trhu Bohumínským Čematem přináší na český trh hned několik revolučních novinek. Pojďme si je v krátkosti představit.

Camoplast Solideal uznán jako významný dodavatel Toyoty

novinky
22.07. 2013
Společnosti Camoplast Solideal, přední výrobce pneumatik pro stavební a manipulační techniku, zastupovaného na českém trhu společností ČEMAT z Bohumína, získal od společnosti Toyota cenu Toyota Safety, Enviroment, Quality and Delivery Award za rok 2012.

Tisková zpráva: ČEMAT spolupracuje se studenty Vysoké Školy Báňské

novinky
22.05. 2013
Společnost ČEMAT, přední dodavatel příslušenství k manipulační a stavební technice, nabídla spolupráci studentům Vysoké Školy Báňské, která byla v úvodu jara dojednána v rámci projektu SAFETY AGENT.

Tisková zpráva: Zástupce firmy ČEMAT byl zvolen do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru

novinky
14.05. 2013
Manažerka školícího centra ČEMAT Mgr. Ivana Seberová, byla nově zvolena do výkonné rady Bezpečnostně technologického klastru jako zástupkyně firmy ČEMAT. Jmenování proběhlo při zasedání výkonné rady konané 14. května 2013 v Ostravě, při kterém byli jmenováni noví členové výkonné rady i do dozorčí rady.


Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.