Úvod / Akce a novinky

Akce a novinky

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »

ČEMAT otevřel nový logistický areál

novinky
11.06. 2015
ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulační a skladovací techniku v České republice a na Slovensku, otevřel v Bohumíně logistický areál. Areál je strategicky situován nedaleko dálnice D1 a hranic s Polskem v příhraničním Bohumíně. ČEMAT areál budoval a rekonstruoval 5 let a projekt původně zamýšlený jako rozšíření stávajících skladových prostor společnosti se během let rozrostl.

Mobilní aplikace Bolzoni

novinky
28.05. 2015
Skupina Bolzoni - Auramo – Meyer (BAM) připravila pro své zákazníky a partnery novou mobilní aplikaci. Jedná se o praktickou aplikaci speciálně navrženou tak, aby podpořila zákazníky a partnery při jednáních a konzultacích týkajících se hydraulických přídavných zařízení.

Značky Bolzoni Auramo a MEYER spojí své síly v České republice a na Slovensku

novinky
02.03. 2015
Od začátku března 2015 se v rámci České republiky a na Slovensku spojí značky Bolzoni Auramo a MEYER. Nově se distributorem pro obě značky stává Bohumínský ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulaci a stavební techniku v České republice a na Slovensku. ČEMAT využije k distribuci zkušeností a historické sítě, kterou již vybudoval v rámci práce s přídavnými zařízeními Bolzoni Auramo. Nově využije své zázemí i tým také pro distribuci německé značky přídavných zařízení MEYER.

ČEMAT obohatil portfolio o značku KAB

novinky
24.11. 2014
ČEMAT, leader v dodávání příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České republice i na Slovensku, dále rozšiřuje své portfolio. Novinkou v nabídce firmy se stanou od prosince 2014 sedačky KAB. Počínaje prosincem tak ČEMAT rozšiřuje svoji nabídku o řadu prémiových sedaček nejvyšší kvality.

ČEMAT spojil své síly s Michelin

novinky
13.11. 2014
ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České republice i na Slovensku, a francouzský koncern Michelin uzavřeli smlouvu o spolupráci a výhradním zastoupení značky Michelin pro Českou a Slovenskou republiku. ČEMAT pokryje nabídku Michelin v segmentu OTR pneumatik, pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a některých stavebních pneumatik.


Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.