Marangoni

marangoni


Skupina MARANGONI je výrobcem pneumatik, který působí na světových trzích více, než 60 let. Skupina byla založena v roce 1945 v Itálii. Centrála společnosti se nachází ve městě Rovereto. MARANGONI je společnost, která přijala komplexní přístup k podnikání v oblasti pneumatik. Produkty společnosti jsou distribuovány do pěti kontinentů a společnost je globálně uznávaná nejen jako světový výrobce, ale také pro své vynikající know-how a špičkové technologické řešení produktů, které dodává. Uznávanými hodnotami společnosti MARANGONI jsou inovace, technologie a ekologie, které společnost trvale podporuje ve všech sférách svého působení. Výrobky společnosti jsou prodávány, kromě přímé distribuční sítě v Itálii, prostřednictvím poboček a distributorů v mnoha zemích po celém světě.

 

V portfoliu pneumatik pro vysokozdvižné vozíky značky MARANGONI Vám nabízíme: superelastická kola, tedy plná kola, plnopryžová kola, a to ve všech standardních rozměrech a typech. Nabízíme Vám kolo Marangoni FORZA®, Marangoni Eltor 5® (E5), Marangoni Eltor 3® (E3), jak v provedení quick tak nešpinící nebo antistatické verzi. Všechna superelastická kola jsou vyráběna moderní 3 - vrstvou technologií mající odolný běhoun, superelastické jádro a vnitřní část, která je zpevněna ocelovými kordy zamezující proklouznutí na ráfku.

 

Pro bližší informace o produktech výrobce MARANGONI a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Lukáš Blažek, email: blazek@cemat.cz

 

Navštivte stránky výrobce MARANGONI zdeNovinky

04.05. 2018

VOLNÁ VSTUPENKA

04.01. 2016

Novinky Camso 2016

03.05. 2013

Vstup na veletrhy